WTCC – Tarsalgo

Kezdőlap Fórumok rfactor 2 bajnokságok WTCC 2018 WTCC – Tarsalgo

Ennek a témakörnek tartalma 32 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés: Adam Adam 5 hónapja, 3 hete telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 12-22 / 33
  • Szerző
    Bejegyzés
    Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Letöltéseknél ott a következő torrent fájl. Ez már jó lesz az egész bajnokságra.
    VLSui is letölti.

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

http://hrf1rt.hu/champ_eredmenyek/wtcc/WTCC2018.html

Eredmények, és tabellák.
    BT után lesz hivatalos! Addig csak tájékoztató jellegű 🙂

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Megosztom a facebook csoportba írt posztomat:

“Ne felejtsétek a szavazást!! Aki nem szavaz, úgy veszem, hogy jön. Egyelőre ha csak két ember lesz távol, akkor simán meg lehet rendezni a futamokat.

Itthon maradók: bele egyeztek esetleg egy csúsztatásba? 19:30, 20:00? A szerencséseknek nem is kell hétfőn korán kelni, mert elvileg hosszú hétvége lesz. De persze vannak munkák ahol nem lesz. (gondolom)
    Fél 8-as kezdés még nem lesz jó a hungaroringeseknek, de fél megoldás azért lehet. Második futamra talán már beérkeznek ők is. Jobb mint a semmi. És még az itthoniaknak se lenne irtó nagy csúszás.

A 20:00-ás kezdésnél viszont a második futam biztosnak látszik, és talán még az elsőre is beérkezhetnek az urak.”

miklost
    Felhasználó

Szerintem faszom a lagokba vagy micsoda. Dávid megelőz az utolsó körben tök jó kis verseny, aztán három kanyarral a vége előtt féktávon egyik pillanatban előttem másik pillanatban a tükörben pörög össze vissza.
    Lehet hogy óvás is lesz belőle de direkt vigyáztam hogy nehogy ütközés legyen.
    Valamit kéne ezzel kezdeni mert majdnem minden futamon van valami.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

szerintem nem nálunk van a hiba. legalábbis nem szerver szinten. de nekünk is kivan má a faszunk..

miklost
    Felhasználó

Visszanéztem a replayt tökéletesen látszik hogy Dávid egy pillanat alatt visszakerült Boxos elé aztán abban a pillanatban karambol. Én úgy megijedtem hogy ki is léptem egyből, fogalmam nincs mi történt de szar ez így mert csak a szerencsén múlik hogy kinek mikor van ilyenje.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Az a teóriám, hogy a régi tartalmak szarakodnak. WTCC is régen készült, és nicns frissítve DX11-re. Innentől kezdve a lehető legfrissebb dolgokkal fogunk menni.
    Ha lag lenne, akkor szerintem eltűnne mindenki körülötted, és te meg mennél tovább. Amikor a net megy el akkor is eltünik először mindenki, mész egyedül, és egyszercsak kiírja hogy connection lost. A másik versenyző meg azt látja, hogy mész tovább abba az irányba, amerre legutóbb. Amilyen infót kapott utoljára a szerver. De most pedig teleportot lát az ellenfél.. 🙁

Farkas23
    Farkas23
    Felhasználó

Sajnálom Tamás, de erről abszolút nem tehettem, ez megy az egész bajnokságban.
    Megóvhatsz, de ezzel akkor se tudok mit kezdeni. Ez a WTCC óta van és nem csak nekem. Amúgy nem én pörögtem össze vissza, hanem Szentmiklósi Tamás vagyis én őt láttam pörögni.
    Ezenfelül természetesen le fogom ellenőrizni az én gépemet is a héten.

Amúgy igen, nagyon jó verseny volt! Nagyon élveztem 🙂

11 bejegyzés megtekintése - 12-22 / 33

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Twitter
hrf1rtleague on Twitter
148 people follow hrf1rtleague
Twitter Pic Motorspo Twitter Pic Proyecto Twitter Pic simsport Twitter Pic TW_IRaci Twitter Pic company_ Twitter Pic MrShumac Twitter Pic Promo4Fr Twitter Pic OBothoma