Nissan Primera – Társalgó

Kezdőlap Fórumok rfactor 2 bajnokságok Nissan Primera Nissan Primera – Társalgó

Ennek a témakörnek tartalma 12 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  soma-sk8 3 hete telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 12-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés

Csaba Sebestyen
    Felhasználó

Rosszul emlékeztem, 4. lettem a kvalin és elégedett voltam vele.

soma-sk8
    Felhasználó

Eastern Creek International Raceway

Q:
    Saját magamat nem szárnyaltam túl, nem tudtam javulni, ahogy a többiek.
    A kapott set nem igazán passzolt a stílusomhoz, állandóan dobálta elfele a seggét.

R1: P2
    Röviden: Jól sikerült a rajt, s legalább pár kört vezettem az élen (4,5 kör).
    Sajnos a settem nem volt a legjobb, hamar elmelegedtek a gumik és nem hűltek vissza rendesen, így kettesével mentek el mellettem a kanyarokban.

R2: P9
    A megosztott set alapján próbálkoztam a sajátot állítgatni. Így legalább a gumik vissza tudtak hűlni.
    A rajtom pocsék volt, -2 pozíció. 2 körrel később már 9. az ellenfelek hibáit kihasználva.
    Szorosan együtt a középmezőny 5-9, ahol oda-vissza megy az adok-kapok.
    Necces helyzetek:
    639: túlcsúszok a T7-ben, így jobban meg kell fékeznem, Tibi jobban jött át, kicsit megpöccint
    727: T1-ben megpróbálom Boxit belülről támadni, beszitál a segge, nagy mentés
    770-772: T7ben Lui és Tibi szinkron 2kerekezés, de Luié sokkal magasabban van tartva, így övé az 5.0!
    898: meglep Lui fékezése, majdnem kocc
    969: T7 Tibivel nem értettük meg egymást
    1059: T1-ben Ádám fékez egy picit, ahol én nem akartam, majdnem kiütöttem
    1003: elfékezem T7et, elmegy Tibi
    1216: T3ban kívülről próbálok elmenni sztamásnak, de a füvön most sem gyorsabb, de aztán T4ben ront, így felugrom a 7. helyre.
    A maradék 1 kör már csak Ádám utolérésére volt elég.

R3: P4
    A szokásos pocsék rajt, és a biztos -2 pos.
    231: T6ban próbálok helyezni, de elindul a segge így gépészkedés lesz a vége, ami miatt összeakadnak a lábaim, s emiatt ÖregCsabit rátolom T6os betontömbre, amiről visszapattanva én is megkapom a magamét. Na meg a legutolsó helyet.
    Próbálom ÖregCsabit követni és a lepattanókat levadászni.
    967: nagyon ráteszem T7 rázóra, s így 7x fordulok körbe a hossztengely mentén. Mire megállok elhúz mellettem Ádám. P10. Szerintem nincs ép elem az autón.
    Már csak a célba érés a lét.

2 bejegyzés megtekintése - 12-13 / 13

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Twitter
hrf1rtleague on Twitter
147 people follow hrf1rtleague
Twitter Pic ThePG14 Twitter Pic Lionhear Twitter Pic m3h4n1k Twitter Pic cippo74_ Twitter Pic Motorspo Twitter Pic Proyecto Twitter Pic simsport Twitter Pic TW_IRaci