Jelentkezés

Kezdőlap Fórumok Jelentkezés Jelentkezés

Ennek a témakörnek tartalma 19 hozzászólás, 11 résztvevő. Utolsó frissítés: Adam Adam 4 hete, 1 nap telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 12-20 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés

DaveStunter
    Felhasználó

Sziasztok! Most jelentkeztem a Nascar bajnokságba. Egy pár szó rólam: Kalocsai Dávidnak hívnak, 17 és fél éves vagyok, számos bajnokságban indultam és tettem próbára magam, legfőképpen F1-es tapasztalataim vannak, de van túraautós is. Úgy gondoltam próbára tenném magam a Nascarban is.

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

Légy üdvözölve nálunk, jó játékot, reméljük tetszeni fog a ligánk, jó versenyzést! 😀

Ballagi Karoly
    Ballagi Karoly
    Felhasználó

Sziasztok!

Új leszek a ligában, így gondoltam írok magamról pár szót.
    Ballagi Károly vagyok, 27 éves.
    Jelenleg a SIMCO ligában volt idén 2-3 versenyem rFactor2-vel, bár jó pár éve lenyomtam néhány szezont F1 Challenge 99-02-vel, majd pár szezont rFactor 1-el az SWF1L ligában. 🙂

Kecskeméten a GAMF-on végeztem anyagmérnök szakon. Jelenleg Kiskunfélegyházán élek és technológusként dolgozom egy műanyagipari cégnél.
    Szabadidőmben elsősorban bringázni és túrázni szoktam, de innentől fogva a versenyzés is újra hozzácsapódik. 🙂

Sikeres szezont mindenkinek! 🙂

Üdv,
    Roy

• A hozzászólás módosításra került: 1 hónap, 3 hete telt el-Ballagi Karoly Ballagi Karoly.
    Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Üdv nálunk. 🙂 Sikeres szezont neked is. Facebook csoportba ugorj be, ha még nem vagy ott. Ott szoktunk beszélgetni és infókat megosztani. Bár az oldalon is megjelennek a fontosabb infók.

Fekete Imre
    Fekete Imre
    Felhasználó

Üdv végre még egy Félegyházi 😀

selby87
    selby87
    Felhasználó

Üdv itt! 🙂

Ballagi Karoly
    Ballagi Karoly
    Felhasználó

Köszi mindenkinek! 🙂
    Szuper! Akkor nem egyedüli félegyházi vagyok. 😀

Rocky Balboa
    Felhasználó

Üdv.
    Bódis Szabolcs Vagyok.
    szeretnék jelentkezni a gp3 verseny sorozatra.
    2007 óta versenyzem Formafun liga ,F1rft ligában.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

üdv.

A versenykiírást olvasd el légyszíves. Ott lesz egy jelentkezés link is. Oda kommentelj a megfelelő formátumban. Illetve kell tagdíj is.

sok sikert.

9 bejegyzés megtekintése - 12-20 / 20

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Twitter
hrf1rtleague on Twitter
151 people follow hrf1rtleague
Twitter Pic TW_IRaci Twitter Pic company_ Twitter Pic MrShumac Twitter Pic Promo4Fr Twitter Pic OBothoma Twitter Pic grassroo Twitter Pic PODVader Twitter Pic lain910