GT3 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok rfactor 2 bajnokságok GT3 2018 GT3 – Társalgó

Ennek a témakörnek tartalma 13 hozzászólás, 6 résztvevő. Utolsó frissítés: Zoolee Zoolee 2 hete telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 14
  • Szerző
    Bejegyzés
    Adam
    Adam
    Adminisztrátor

GT3 2018 bajnoksággal kapcsolatos témák.

Zoolee
    Zoolee
    Felhasználó

Hello!
    nem igazán sikerül festést csinálnom a kocsira. nem tudom mit csinálok rosszul. valaki tudna majd segíteni?
    előre is köszönöm!

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

figyelem. változtatunk a kezdési időpontokon! 19:30!

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Kigondoltuk a különdíjakat!

3 darab 10 eurós steam utalványt sorsolunk ki szezon végén azok között, akik legalább 7 futamon részt vesznek!
    Tehát akiknek szerencséjük van, akár visszanyerhetik a pack árát (ha a nyári vásáron vették akciósan) Bár akik teljes áron vásároltak, ők is elég sok részét visszanyerhetik. Sok szerencsét.

miklost
    Felhasználó

Hali.Olyan lag volt mint Margit. Boxossal totál osszekaramboloztunk.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

hali. nem tudom miért volt. Nálad elég sűrű az ilyen gond 🙁 De ez nem zárja ki, hogy egyéb probléma lehet. Többieknél minden rendben volt. legalább is tudtommal. Bár elég gépigényes ez az autó, ahogy észrevettem.

miklost
    Felhasználó

Egész addig minden rendben volt.
    A gép most már nem lehet az oka, a net pedig rendben van.
    Ettől függetlenül lehet nálam a hiba, de nem hinném.

Ballagi Karoly
    Ballagi Karoly
    Felhasználó

Sajnos nálam is voltak gondok…Nem tudom miért lehetett, de ahogy felálltunk a rajtrácsra a felvezetőben is akadt a játék, meg néha-néha nem is láttam 1-2 autót. :/ Pedig a gépem és a netem is rendben kellene, hogy legyen.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Nekem csak annyi volt hogy lement az fps a rajtrácson 60-ról. Érdekes volt, mert nem rossz a gépem. Minőségi a mod biztos 😀 Mindenki, akinek gondja volt, tegye lejjebb a grafikát szerintem. Lag nálam nem volt. láttam mindenkit körülöttem egész végig.

Ballagi Karoly
    Ballagi Karoly
    Felhasználó

Kedves Szentmiklósi Tamás!

Kérlek ne haragudj az első kör utáni első kanyarban történt incidens miatt…elismerem ott benéztem a féktávot… :/

sztamas
    Felhasználó

Semmi baj, előfordul az ilyen. 🙂

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 14

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Twitter
hrf1rtleague on Twitter
151 people follow hrf1rtleague
Twitter Pic TW_IRaci Twitter Pic company_ Twitter Pic MrShumac Twitter Pic Promo4Fr Twitter Pic OBothoma Twitter Pic grassroo Twitter Pic PODVader Twitter Pic lain910