Formula-AMA – Társalgó

Kezdőlap Fórumok rfactor 2 bajnokságok Formula-AMA Formula-AMA – Társalgó

Ennek a témakörnek tartalma 39 hozzászólás, 10 résztvevő. Utolsó frissítés: mumus70 mumus70 3 hónapja, 2 hete telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 40
  • Szerző
    Bejegyzés
    Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Formula AMA társalgó

miklost
    Felhasználó

Hali!
    Sajnos fogalmam sincs hogy kell festést készíteni, esetleg egy kis segítséget adhatna valaki.
    Letöltöttem amit kell de nem tudom hogy mihez kezdjek vele.
    Előre is köszi.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Hali. háááát. Photoshop program kell hozzá, vagy paint.net. Elmagyarázni nehéz. legalább is én nem tudom 😀

Zoolee
    Zoolee
    Felhasználó

Teszteltem Jerezben verseny etapot;
    közepes keveréken, 35 liter naftával 12-14 kört tudtam menni, nagyjából egyszerre fogyott el minden
    cirka 1,5 mp lassuélás körönként

kemény keverék, 49 lityó 20 kört bírt nálam
    kb 2-2,5 mp/kör

én erősen koptatom a gumikat, így a bevállalható az eggyel lágyabb szett is (már akinek)!!!

kinek hogy sikerült? 😀

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

én eddig lusta voltam megnézni 😀

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Jelentkezők

Van, aki nem pirossal van jelölve, és mégis küldte a tagdíjat? Illetve vasárnap futam. tehát sok időtök nincs. Vasárnap reggel ki lesz írva a lista, azokkal a versenyzőkkel, akik jöhetnek futamra.

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

Tévedtem, bocsi Bandi, azt hittem te voltál, de nem…. 😀 Kivételesen ártatlan vagy! 😀

• A hozzászólás módosításra került: 6 hónapja, 4 hete telt el-mumus70 mumus70. Indok: elbasztam
    Adam
    Adam
    Adminisztrátor

Bocsi itt is a szervergondok miatt. természetesen nem ez a módi itt, hogy ilyenek a futamok. újoncoknak üzenem 😀 nem kell aggódni.

kiderült, hogy talán egy plugin szarakodott. Mert ki lett kapcsolva, a tervezett lállításnál az összes külsős plugin, és csak a gyáriak mentek. És így lefutott a futam, tehát valószínüleg azok között volt valami hiba. A következő héten utánanézzük a dolgoknak.

mumus70
    mumus70
    Felhasználó

miklost
    Felhasználó

Bocs Mumus hogy neked mentem, nem is volt jó kedvem miatta, az óvás teljesen jogos.
    De miután megnéztem a Te nézetedből is egész jót tudok már nevetni rajta.
    Neked arról hogy én löktelek meg fogalmad se volt, pláne arról, hogy merre van az előre.
    Ne érts félre nagyon béna voltam, elnézést mégegyszer.

Adam
    Adam
    Adminisztrátor

MONZA BT KIADVA!!

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 40

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Twitter
hrf1rtleague on Twitter
152 people follow hrf1rtleague