DTM – BT

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    AdamAdam
    Adminisztrátor

Bírói döntések itt!

FIGYELMEZTETÉSEK.

Peter Pasztor: 1

AdamAdam
    Adminisztrátor

DTM: Bahrain BT

Első futam:
    POS: 903
    Schmidt Lajos vs Zoltán Vajda
    Leírás: 3-as kanyarban féktávon több alkalommal, taszít rajtam – sztem elfékezte magát – amitől keresztbe fordulok, és az érkező Ábrahám Laci már nem tudja elkerülni az ütközést oldalról belém jön, megforgok pozíciókat vesztek.
    Döntés: 20mp Vajdának.

POS: 1117
    Dávid Farkas vs Tamás Szentmiklósi
    Leírás: Kifékezem, majd amikor fordulnék már el, akkor nekem fordul, ezzel kiforgok.
    Döntés: 20mp Szentmiklósinak.

AdamAdam
    Adminisztrátor

DTM – Istanbul BT

Istanbul 1. futam

Óvó: Soós Róbert
    Óvott: Soós Róbert
    POZ: 358.5
    Leírás: Kiforgatom Boxit

DÖNTÉS: 20mp Soósnak.

AdamAdam
    Adminisztrátor

DTM – Hungaroring BT

Hungaroring 1. futam
    Óvó: Márió Ambrus
    Óvott: Lajos Schmidt
    Pos: 523
    Leírás: Féktávot elfékezte, kiforgatott
    DÖNTÉS: 20 MP LAJOSNAK! ELFÉKEZTE, ILLETVE LÁTSZÓLAG JÓ HELYEN FÉKEZETT A VÉTKES FÉL, DE MÉGIS ELÉRTE MÁRIÓ AUTÓJÁT ÉS EZZEL KIFORGATTA. SOKAT BUKIK AMBRUS.

Hungarorirng 2. futam
    Óvó: L. Horváth
    Óvott: P. Pásztor
    Pos: 2058
    Leírás: #73 kicsúszása után keresztbe tolat a pályán, így telibeverem
    DÖNTÉS: BOXBÓL INDULÁS A KÖVETKEZŐ FŐ FUTAMON PÉTERNEK. (MÁSODIK FUTAM) EZ EGY NAGYON FIGYELMETLEN VÉTSÉG VOLT, ERRE LACI SEM SZÁMÍTHATOTT.
    A BÜNTETÉS MELLÉ MÉG EGY FIGYELMEZTETÉST IS KAP PÁSZTOR PÉTER. LEGKÖZELEBB LEGYEN KÖRÜLTEKINTŐBB!

Hungarorirng 2. futam
    Óvó: Mario Ambrus
    Óvott: Laszlo Koczogh
    Pos: 2588
    Leírás: Hagytam helyet féktávon, de elfékezte megpöckölt
    DÖNTÉS: 5 MP LACINAK. LÖKÉS SEGÍTSÉGÉVEL ELŐZI MEG MÁRIÓT. EZZEL A BÜNTETÉSSEL VISSZAKERÜL MÁRIÓ MÖGÉ.

AdamAdam
    Adminisztrátor

DTM – Shanghai BT

Shanghai 1. futam
    Schmidt Lajos #40
    Ambrus Márió #3
    poz: 273
    Márió az első féktávot elméri, meglöki Raffay Kristófot, aki ez miatt megtaszítja az autóm hátulját, kipörgök, sok helyet veszítve

DÖNTÉS: AZ ESET KIMERÍTI A RAJTBALESET FOGALMÁT, PLUSZ KÉT VERSENYZŐT IS MAGÁVAL VITT. EZEK MIATT EGY NAGYOBB, 30MP-S BÜNTETÉST KAP MÁRIO.

Shanghai 1. futam
    Tamas Sipos #33
    Ferenc Szabo #53
    poz: 298
    Divebomb, pozíciót vesztek.

DÖNTÉS: A BT NEM NEVEZNÉ EZT DIVEBOMB-NAK, LEGALÁBB IS ENNYIRE BIZTOSAN NEM. FERENC MÁR A KANYAR ELŐTT MUTATJA MAGÁT BELSŐ ÍVEN, ÍGY LEHETETT GONDOLNI, HOGY VALAMI TÖRTÉNNI FOG. NYILVÁN MESSZIRŐL ÉRKEZIK A TÁMADÓ FÉL, DE AKKORA “ELFÉKEZÉS” NEM VOLT. A BT SZERINT MEGÁLLT VOLNA FERENC, MAX TÚLCSÚSZIK KICSIT. ILLETVE A KANYAR ELŐTT MÁR POZÍCIÓBAN VOLT, ÍGY TAMÁSNAK IS FIGYELNIE KELLETT VOLNA, HOGY NE FORDULJON RÁ. KICSIVEL NAGYOBB FÉK, ÉS EGY KORMÁNYNYITÁS, ÉS FERENC TÚLCSúSZIK, TAMÁS PEDIG ALÁVÁGBA MEGELŐZHETTE VOLNA. FIGYELMEZTETÉST OSZTUNK KI MINDKÉT FÉLNEK, HOGY ILYEN ESETEKBEN A VÉDEKEZŐ ÉS A TÁMADÓ FÉL IS JOBBAN FIGYELJEN!

Shanghai 1. futam
    Tamas Sipos #33
    Ferenc Szabo #53
    poz: 727
    Divebomb. POS 900-nál vissza akarta adni a pozíciót (gondolom).

DÖNTÉS: 20 MP FERENCNEK. ILLETVE MIVEL NEM TUDJUK MÁSODPERCEKKEL BÜNTETNI KIESÉS MIATT, EZÉRT 10 PONTLEVONÁS ÉS FIGYELMEZTETÉS. EZ TÉNYLEG DIVEBOMB VOLT.

Shanghai 2. futam
    Tamas Sipos #33
    Tibor Szollosi #77
    poz: 240
    Kontakt a rajt után, fékezésre és irányváltásra kényszerít.

DÖNTÉS: FIGYELMEZTETÉS TIBORNAK. NAGYOBB BALESET, ILLETVE POZÍCIÓVESZTÉS NEM TÖRTÉNT AZ ESETBŐL, DE TIBINEK JOBBAN KELL FIGYELNI AZ ILYEN ESETEKBEN!

Shanghai 2. futam
    Tamas Sipos #33
    Zoltan Vajda #8
    poz: 285
    Kontakt, pozíciót vesztek. Versenybaleset?

DÖNTÉS: VERSENYBALESET. EGY ILYEN KIS KOCC BELEFÉR A ZÁRT KAROSSZÉRIÁS VERSENYZÉSBE.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • ‘DTM – BT’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.