BTCC – BT döntések

Kezdőlap Fórumok rfactor 2 bajnokságok BTCC 2019 BTCC – BT döntések

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    AdamAdam
    Adminisztrátor

FIGYELMEZTETÉSEK

Milan Berki: 1
    Imre Fekete: 2
    Ifj Csaba Sebestyen: 1
    Jozsef Galambos: 1
    Mario Ambrus: 1
    Tamas Szentmiklosi: 1
    Ferenc Szabo: 1

AdamAdam
    Adminisztrátor

Autodrom Most döntések.

Autodrom Most 1. futam
    Óvó: Ifj Sebestyén Csaba
    Óvott: Galambos József
    POZ: 266
    Leírás: Latol a pályáról. Rám húzza az autót.
    DÖNTÉS: VERSENYBALESET

Autodrom Most 1. futam
    Óvó: Adam Helyes
    Óvott: Lajos Schmidt
    POZ: 1213
    Leírás: kilökés
    DÖNTÉS: 20MP BÜNTETÉS – LAJOS SCHMIDT

Autodrom Most 2. futam
    Óvó: Ifj Csaba Sebestyén
    Óvott: Galambos József
    POZ: 301
    Leírás: Kiforgat
    DÖNTÉS: 20MP JOZSEF GALAMBOS

Autodrom Most 2. futam
    Óvott: Vajda Zoltán
    POZ: 766
    Leírás: Kanyar bejáraton mellé fékeztem, de nem vett észre és ideális íven szeretett volna elfordulni. Rám húzta az autót.
    DÖNTÉS: FIGYELMEZTETÉS – IFJ. CSABA SEBESTYEN

Autodrom Most 3. futam
    Óvó: Jozsef Galambos
    Óvott: Ferenc Szabo
    POZ: 546
    Leírás: Belső íven próbáltam előzni, és rámhúzott, ezáltal kipörögtem és pozíciót vesztettem
    DÖNTÉS: 10MP BÜNTETÉS – FERENC SZABO, FIGYELMEZTETÉS – JOZSEF GALAMBOS

Autodrom Most 3. futam
    Óvó: David Farkas
    Óvott: Tamas Szentmiklosi
    POZ: 507
    Leírás: Beugrásos előzi kísérlet, lökés, majd pozíció vesztés a végeredménye.
    DÖNTÉS: 10MP – TAMAS SZENTMIKLOSI

Autodrom Most 3. futam
    Óvó: David Farkas
    Óvott: Mario Ambrus
    POZ: 1267
    Leírás: Elfékezi és ezzel kilök.
    DÖNTÉS: 20MP – MARIO AMBRUS

Autodrom Most 3. futam
    Óvó: Imre Fekete
    Óvott: Tamás Szentmiklósi
    POZ: 247
    Leírás: Beforgat és visszaesek a végére ,vagy esetleg versenybaleset ?
    DÖNTÉS: VERSENYBALESET

AdamAdam
    Adminisztrátor

Estoril 1. futam
    Óvott: Milán Berki
    pos:773-791
    leírás: célegyenes végén 2x meglök aztán harcolunk még egy kicsit
    DÖNTÉS: 10MP MILÁNNAK AZ ELSŐ KANYARBAN TÖRTÉNT FÉKTÁVON LÖKÉSEKÉRT. aZ AZT KÖVETŐ KAKASKODÁSÉRT PEDIG MINDKETTŐ VERSENYZŐ FIGYELMEZTETÉSBEN RÉSZESÜL!

Estoril 2. futam
    Óvott: Tamás Szentmiklósi
    poz: 482
    leírás: Leterel a pályáról. Visszaesés a mezőny végére.
    DÖNTÉS: 15MP TAMÁSNAK LESZORÍTÁSÉRT. CSABA MÁR POZÍCIÓBAN VOLT(HÁTSÓTENGELY-ELSŐ TENGELY).

Estoril 3. futam
    Óvott: Milán Berki, Lajos Schmidt
    poz: 256,806
    leírás: Meglöknek pozíciót vesztek , ez versenyszitu ?
    DÖNTÉS: RAJT UTÁNI SZITUÁCIÓ, HÁRMAN EGYMÁS MELLETT. VERSENYBALESET!

AdamAdam
    Adminisztrátor

Nogaro 1. futam
    Óvó: Szentmiklósi Tamás
    Óvott: Orbán Péter
    Pos.: 273
    Leírás: Megcsúszik, kilök, pozíciókat vesztek.
    DÖNTÉS: VERSENYBALESET. PÉTER MEGLÖKI TAMÁST, DE EZ EGY KORRIGÁLÁS KÖVETKEZMÉNYE. ILLETVE A VÉGSŐ LÖKÉST A HÁTUL ÉRKEZŐ KÉT VERSENYZŐ ADTA MEG, AMIVEL KICSÚSZOTT SZENTMIKLÓSI. EZ EGY RAJT UTÁNI SZERENCSÉTLEN VERSENYBALESET.

Nogaro 1. futam
    Óvott: Szabó Ferenc
    Pos.: 473
    Leírás: Megelőzöm, meglök, fal a vége.
    DÖNTÉS: 20MP BÜNTETÉS FERENCNEK. TAMÁS MÁR POZÍCIÓBAN VOLT, FERENC RÁFORDUL, MEGLÖKI, ÉS TAMÁS ELVESZTI AZ URALMÁT AZ AUTÓ FELETT. MEGJEGYZÉS: MEG LEHETETT VOLNA FOGNI A FAL ELŐTT.

Nogaro 1. futam
    Óvó: Horváth László
    Óvott: Sípos Tamás
    Poz.: 439
    Leírás: Oldalról belémjön, kilök a fűre, +2 poziciót vesztek
    DÖNTÉS: 20MP SIPOSNAK. LÁSZLÓ EGY MEGCSÚSZÁST KORRIGÁL, LEMEGY A FŰRE, MAJD VISSZAJÖN SZABÁLYOSAN A PÁLYÁRA, DE EZT TAMÁS NEM ÉRZÉKELI MEGFELELŐEN, EZÉRT KISZORÍTJA, KILÖKI LÁSZLÓT A FŰRE, AHOL MÁR NEM MEGFELELŐ A FÉKHATÁS ÉS A TAPADÁS. MIRE LÁSZLÓ VISSZATÉR A PÁLYÁRA, REGETEK POZÍCIÓT VESZTETT.

Nogaro 3. futam
    Óvott: Csaba Sebestyén
    Pos.: 345,260
    Leírás:nem hagy helyet
    DÖNTÉS: BELEFÉRT A VERSENYZÉSBE A BT SZERINT. MEGOLDOTTÁK A VERSENYZŐK.

Nogaro 3. futam
    Óvott: Csaba Sebestyén
    Pos.: 359,414
    Leírás: lecsúszik egy kicsit az ívről én tartom az ívet Csaba meg befordul elém meglök picit és tempót vesztek
    DÖNTÉS: BELEFÉR EZ A TÚRAAUTÓZÁSBA. VOLT KISEBB ÖSSZEÉRÉS, DE MENTEK TOVÁBB A VERSENYZŐK.

Nogaro 3. futam
    Óvott: Ifj. Csaba Sebestyén
    Pos.: 364,370
    Leírás: Meghagytam az 1 autónyi helyet Csabinak
    DÖNTÉS: 20MP CSABÁNAK. IMRE MEGHAGYTA A SZÜKSÉGES HELYET. CSABA MEGLÖKI IMRE AUTÓJÁNAK HÁTSÓ RÉSZÉT/KÖZEPÉT, EZZEL KIFORGATJA, ILLETVE A BALESET KÖVETKEZTÉBEN A HÁTUL JÖVŐK IS BELEKEVEREDNEK.

DÖNTÉS2: FIGYELMEZTETÉS IMRÉNEK. FIGYELMETLENÜL TÉRT VISSZA A PÁLYÁRA, ILLETVE A FUTAM BEFEJEZÉSE SEM VOLT ÁTGONDOLT. VISSZAPATTANT A PÁLYÁRA, EZZEL VESZÉLYEZTETTE A TÖBBI VERSENYZŐT. SZERENCSÉRE NEM TÖRTÉNT NAGYOBB BAJ.

Nogaro 3. futam
    Óvott: Többen is. Nem tudok konkrétan nevet írni.
    Pos.: 360-tól
    Leírás: A vége hogy pozíciókat vesztettem.
    DÖNTÉS: 10MP MARIONAK. AZ “IMRE VS CSABA” ESET KÖVETKEZMÉNYE A TÖRTÉNET. AMBRUS MEGLÖKI TAMÁST, MAJD NEGYED GÁZZAL MÉG KICSIT TOLJA IS, ÍGY KIFOROG SZENTMIKLOSIT.

AdamAdam
    Adminisztrátor

Albi 1. futam
    Óvó: Adam Helyes
    Óvott: Gabor Fodor
    Pos: 280
    Leírás: Kilökés
    DÖNTÉS: 20 MP GÁBORNAK. ELMÉRI A FÉKTÁVOT ÉS BELECSATTAN ÁDÁMBA, EZZEL KIFORGATJA ŐT. AZ ESET KÖVETKEZTÉBEN A MÖGÖTTÜK ÉRKEZŐK IS KISEBB LÖKDÖSŐDÉSBE, KOCCANÁSOKBA VESZNEK RÉSZT.

Albi 1. futam
    Óvó: Szili Attila
    Óvott: Szentmiklósi Tamás
    Pos: 525
    Leírás: Megpöcköl, lemegyek a pályáról 2 pozíciót bukok ( lehet csak versenyszitu…??)
    DÖNTÉS: VERSENYBALESET. ATTILA BELSŐ ÍVEN VÉDEKEZIK ÉS KICSIT TÚLCSÚSZIK. TAMÁS PEDIG NEM SZAKÍTJA MEG A FORDULÁST. TALÁN EGY NAGYOBB FÉKEZÉSSEL, VAGY KORMÁNY NYITÁSÁVAL MEGOLDHATÓ LETT VOLNA AZ A KIS KOCCANÁS AMI MIATT FŰRE KÉNYSZERÜLTEK.

Albi 1. futam
    Óvó: Laszlo Koczogh
    Óvott: Mario Ambrus
    Pos:1295
    Leírás: Védekezésnél kiforgatás megvizsgálása
    DÖNTÉS: 15 MP MÁRIÓNAK. LÁSZLÓ MEGY AZ ÍVEN, LEKÖVETVE A PÁLYA NYOMVONALÁT. MÁRIÓ HÚZÓDIK BEFELE LÁSZLÓ FELÉ, MAJD ELÉRI A VERSENYTÁRS AUTÓJÁNAK A HÁTULJÁT, EZZEL KIFORGATJA.
    EZEN FELÜL FIGYELMEZTETÉSBEN RÉSZESÜL AMBRUS, MERT NEM AZ ELSŐ ILYEN ESETE VOLT. (NOGARO 3. FUTAM)

Albi 3. futam
    Óvó: Szili Attila
    Óvott: Szentmiklósi Tamás
    Pos: 436
    Leírás: Kiforgat. Sok pozíciót bukok
    DÖNTÉS: 20 MP TAMÁSNAK. HASONLÓ ESET MINT AZ ÁDÁM, GÁBOR KILÖKÉS, EZÉRT A BÜNTETÉS IS UGYAN AZ. ELMÉRT FÉKTÁV, ÉS EZZEL KILÖKÉS.
    EZEN FELÜL FIGYELMEZTETÉSBEN RÉSZESÜL SZENTMIKLÓSI, MERT MÁR SOKADSZOR SZEREPEL AZ ÓVÁSOK KÖZÖTT.

AdamAdam
    Adminisztrátor

BTCC – Oulton Park

Oulton Park 1. futam
    Óvó: Sebestyén Csaba #63
    Óvott: Szentmiklósi Tamás #65
    POZ: 448.391

Oulton Park 2. futam
    Óvó: Sebestyén Csaba #63
    Óvott: Dobsa János #5
    POZ: 1055.268

DÖNTÉS: A KÉT ESETET EGYSZERRE VIZSGÁLTA A BT, MERT NAGYON HASONLÓ.
    AZ ÜLDÖZÖTT ÉS AZ ÜLDÖZŐK NAGYON KÖZEL VOLTAK EGYMÁSHOZ. TAMÁS ÉS JÁNOS IS A KÜLSŐ ÍVET NÉZTE KI MAGÁNAK, HOGY OTT FÉKEZ MAJD CSABA MELLETT, DE CSABA ÚGY HELYEZKEDIK HOGY ELFOGY MELLETTE AZ ÚT, ILLETVE JÓVAL KORÁBBAN IS FÉKEZ. AZ ELSŐ ESETNÉL BLOKKOLVA. EZT LEREAGÁLNI NAGYON NEHÉZKES VOLT A KÉT ÜLDÖZŐNEK. HELYET KELLETT VOLNA HAGYNI KÜLSŐ ÍVEN. A FÉKTÁV ELŐTT MÉG MEG VOLT A HELY, ÍGY JOGGAL REMÉNYKEDHETTEK TAMÁSÉK, HOGY OTT MEG TUDNAK ÁLLNI. FÉKTÁVON PEDIG ELFOGYOTT AZ ÚT. NEM, EZ NEM SZABÁLY, NEM VOLTAK POZÍCIÓBAN AZ ELŐZNI KÍVÁNÓK ÍGY HIVATALOSAN NEM KELL HELYET HAGYNI, DE LÁTSZIK, HOGY NAGYON VESZÉLYES SZITUÁCIÓKAT SZÜL AZ ILYEN VISELKEDÉS. FÉKTÁVON MÁR NEM VÁLTHATUNK IRÁNYT. (VAGY TARTSUK A PÁLYA IRÁNYÁT)
    A BT HOSSZAS VITA UTÁN VERSENYBALESETNEK ÍTÉLTE A KÉT SZITUÁCIÓT.

AdamAdam
    Adminisztrátor

Brands Hatch 1. futam
    Schmidt Lajos #40
    Sipos Tamás #33
    Poz 234

DÖNTÉS: VERSENYBALESET. RAJT UTÁNI KISEBB HELYEZKEDÉS MIATTI KOCCANÁS. BELEFÉR.

Brands Hatch 1. futam
    Schmidt Lajos #40
    Sipos Tamás #33
    POZ 299

DÖNTÉS: 20MP BÜNTETÉS TAMÁSNAK. LUI MÁR TAMÁS MELLETT ÉRT MÁR-MÁR TELJES AUTÓVAL, DE TAMÁS NEM VETTE EZT FIGYELEMBE, ÉS RÁHÚZTA VERSENYTÁRSÁRA.

Brands Hatch 1. futam
    Laszlo Koczogh#13
    Ferenc Szabo#53
    Poz 530

DÖNTÉS: FIGYELMEZTETÉS FERENCNEK! HASONLÓ BALESET VOLT MINT LEGUTÓBB OULTON PARKBAN CSABÁÉKKAL. BÁR ANNYIVAL MÁSABB, HOGY KOCZOGH MAJDNEM ELÉRTE FERENC HÁTSÓ TENGELYÉT. FERIT FIGYELMEZTETJÜK, HOGY HA MÁR A BELSŐ ÍVET VÁLASZTJA VÉDEKEZÉSNEK, NE ZÁRJON VISSZA A KÜLSŐ ÍVRE. EZZEL VESZÉLYEZTETI VERSENYTÁRSÁT ÉS SAJÁT MAGÁT. ITT AZ UTÓBBI TÖRTÉNT MEG. MAGÁT BÜNTETTE.

Brands Hatch 3. futam
    Laszlo Koczogh#13
    Laszlo Horvath#18
    Poz 393

DÖNTÉS: A KOCCANÁS TÉNYLEG MEGTÖRTÉNT, DE TALÁN NEM ELFÉKEZÉS MIATT. DE A LÉNYEG, HOGY VÉGÜL A NAGYSZERŰ RF2-ES “ÖSSZERAGADÓ AUTÓK” MIATT TÖRTÉNT A KIFORGÁS, ILLETVE A POZÍCIÓ VESZTÉS. A KÉT VERSENYZŐ NEM IS NYOM GÁZT, DE MÉG MINDIG EGYMÁS AUTÓJÁT “TOLJÁK”. A BT ÚGY LÁTTA, HOGY HA NINCS EZ A “JÓ” FIZIKA, AKKOR SIMÁN ELFORDULHATOTT VOLNA A KÉT AUTÓ.
    TEHÁT A DÖNTÉS “VERSENYBALESET (RF2 BALESET)”.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • ‘BTCC – BT döntések’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.