WTCC

[b][size=15][color=#ff0000][center]WTCC eredményhirdetés[/center][/color][/size]rnrn[size=14][color=#000000]A Július 19-i Macau-i nagydíjjal véget ért az idei WTCC szezonunk, ami a 2012-es sorozatot dolgozta fel. A szezon jól sikerült. Nem volt olyan futam, amiben a létszám lecsökkent 10 alá. Azt hiszem színvonalas szezont tudhatunk magunk mögött. Sok újoncot köszönthettünk a szezon során és remélem velünk is maradnak.[/color]rnrn[color=#ffcc00]1. helyezett Balint Hammer lett, aki immáron háromszoros bajnoknak mondhatja magát WTCC-ben. A Magyar futamokon jött először versenyezni, amelyeket meg is nyert, és további 6 győzelmet szerzett a szezon hátralévő részében. Ezen felül még 2 második helyezést ért el.[/color]rnrnAz öszetett 2. helyet Ádám szerezte meg, aki minden futamon részt tudott venni, de csak 2 arany serleget tudott összegyűjteni. Az elsőt is az utolsó előtti fordulóban, Kínában. Tehát inkább a kiegyensúlyozott teljesítményének köszönheti a helyezését. 11 dobogós helyezést ért el, a két győzelmén kívül.rnrn[color=#993300]3. Tommy lett, akinek egy győzelem jött össze, de hozzá még 5 dobogó jött. Külön gratulálunk neki, a rengeteg teszt miatt. Számításain szerint Ő futotta a legtöbb kört a szezonban. Tesztek, időmérők, futamokkal együtt 2586 kört teljesített.[/color]rnrnrnGyártóknál a BMW végzett az első helyen, 15 győzelemmel és rengeteg dobogóval. 901 pontrnMásodik a SEAT lett, akik 6 elsőséget szereztek. 550 pontrnHarmadik helyen a Chevrolet végzett. Ők kétszer nyertek futamot. 508 pont.rnrn[color=#ff0000]Gratulálunk mindenkinek, és sok sikert a továbbiakban.[/color][/size][/b]

0

3 Responses to WTCC

1. Birdiee Birdiee szerint:

Gratulálok Hami! Bár ezt már kiírhattam volna a VB elején is te ufók ufója :DrnrnGratulálok mindenkinek,külön azoknak,akik kitartottak és hétről hétre megjelentek a futamokon! :)rnrnA következő modban már aktív adminként ismét jelen leszek,szóval újra jöhetnek a csokik ,üdítők és a zöldhasú is a szokásos címre,számlaszámra!! 😀 😀

2. hami szerint:

Köszi szépen, érdekes, kivételesen nagyon munkás volt így a szezon. A rendszeres résztvevőknek meg grat!

3. mumus70 szerint:

Gratula, jó szezon volt! És köszi a BT szokásos, igazságos, és korrekt munkáját! (Igaz Bogár utcájában már rendszeres vendég a sörszállító kamion) 😀